wizualizacja danych

czym jest wizualizacja danych?

Przedstawienie informacji w formie graficznej to skuteczny sposób dotarcia do odbiorcy. I pewność, że je zarejestruje. Naukowcy dowodzą, że prezentacje wykorzystujące wizualne środki przekazu są o 43% bardziej przekonujące, niż te bez pomocy wizualnych.

Interaktywne prezentacje przykują uwagę, ułatwią dynamiczne śledzenie zmian, pozwolą szybko zauważyć zależności. Dzięki użyciu kolorów przekaz będzie bardziej przejrzysty. Komunikowanie informacji nigdy nie było tak proste i przyjemne.

czy wiesz, że...

Dominują wzrokowcy

Większość populacji stanowią wzrokowcy (nawet 65%). To osoby, które lepiej przyswajają informacje podawane w formie graficznej. Ludzkiemu oku wystarczą ułamki sekund, aby zarejestrować obraz. 90% informacji docierających do mózgu to treści wizualne. Ponadto, zapamiętujemy 80% z tego, co widzimy, a jedynie 20% z tego, co czytamy.

Dobierz grafikę do efektu

W zależności od rodzaju danych oraz grupy odbiorców możesz dostosowywać formy wizualne:

Wykresy kołowe, słupkowe, liniowe

Diagramy

Osie czasu

Mapy i plany

Modele 3D

Jakie dane można zwizualizować?

Za pomocą form graficznych przedstawisz:

Poznaj najlepsze rozwiązania

Proponujemy klientom rozmaite opcje prezentacji wyników, w zależności od potrzeb. Zapoznaj się z naszą ofertą wizualizacji danych i skontaktuj się z nami – podpowiemy Ci najlepsze rozwiązania. Zobacz, jak surowe dane malują barwne i przejrzyste prezentacje.

Umów bezpłatną konsultację

Zapisuję się do newslettera!

Uwaga, bardzo ważne!

Potrzebujesz kliknąć przycisk w pierwszej otrzymanej ode mnie wiadomości, by potwierdzić swój adres! Jeśli wiadomość nie przychodzi, sprawdź foldery „spam” i „oferty”.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Natalia Drążek prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Datalize Limited. Twoje dane są przetwarzane przez Administratora w celu wysyłki newslettera. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności – zakładka Newsletter!

Insigne

Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus.

Services

Head Office

Insigne

Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus.

Services

Head Office