o datalize

o nas

natalia drążek

Z wykształcenia, pasji i zawodu analityk, developer Business Intelligence oraz analityk danych z udokumentowaną historią pracy w branży informatycznej i usługowej. Dzięki doświadczeniu zawodowemu na rynku polskim i brytyjskim może pochwalić się zarówno gruntowną wiedzą, jak i praktycznymi umiejętnościami.

Z danymi potrafi zrobić wszystko. Wykwalifikowana w zakresie:

Wspieram przedsiębiorców w analizowaniu danych biznesowych oraz wykorzystywaniu odpowiednich narzędzi do przetwarzania danych, co przynosi im wartościową wiedzę o ich biznesie, wspomaga proces decyzyjny i podnosi zyski.

jak pomagam

W czym analiza danych najbardziej pomaga moim klientom?

Zobacz, w czym szukają pomocy moi klienci:

Umów bezpłatną konsultację

Zapisuję się do newslettera!

Uwaga, bardzo ważne!

Potrzebujesz kliknąć przycisk w pierwszej otrzymanej ode mnie wiadomości, by potwierdzić swój adres! Jeśli wiadomość nie przychodzi, sprawdź foldery „spam” i „oferty”.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Natalia Drążek prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Datalize Limited. Twoje dane są przetwarzane przez Administratora w celu wysyłki newslettera. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności – zakładka Newsletter!

Insigne

Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus.

Services

Head Office

Insigne

Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus.

Services

Head Office