kariera

Dołącz do Datalize

Jesteśmy zespołem wspierającym przedsiębiorców w maksymalnym wykorzystaniu danych, które posiadają, automatyzacji raportów oraz procesów analizy danych przy użyciu narzędzi Business Intelligence. Pozwala to zyskać wartościową wiedzę o przedsiębiorstwie, wspomaga proces decyzyjny, oszczędza czas i podnosi zyski.

Dlaczego warto u nas pracować?

Elastyczne godziny pracy

Praca zdalna

Dogodne warunki zatrudnienia

Rozwój

proces rekrutacji

Aplikujesz online

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami

Pierwszy etap: rozmowa kwalifikacyjna

Drugi etap: przygotowanie case-study lub wypełnienie testu online

Składamy Ci ofertę współpracy

Witamy w Datalize!

Aplikuj na

Stanowisko Business Intelligence Developer

Czy jesteś Business Intelligence Developerem i szukasz miejsca, w którym rozwiniesz skrzydła?

W Datalize pojawiła się nowa, ekscytująca możliwość dołączenia do zespołu na stanowisko Business Intelligence Developer.

Jest to szeroko zakrojona rola, ponieważ będziesz odpowiedzialny za dostarczanie danych dla różnych obszarów, takich jak analiza trendów w oparciu o historyczne dane, manipulowanie zbiorami danych o dużej objętości czy budowanie modeli danych ETL za pomocą SSIS.

Potrzebujemy aktywnych, zmotywowanych, logicznych i zorganizowanych graczy zespołowych. Dołącz, jeśli jesteś zdolny do samodzielnej pracy przy minimalnym nadzorze, radzisz sobie z dużym obciążeniem zadaniami i presją terminów, a jednocześnie dążysz do poprawy jakości, wydajności oraz prezentacji.

Tego oczekujemy od Ciebie:

oferujemy:

Praca zdalna (okazjonalne wizyty u klientów)

Początkowo zatrudnienie B2B, z możliwością przejścia na umowę o pracę w przyszłości

Elastyczne godziny pracy (dbamy o work-life balance)

Nieustanny rozwój

APLIKUJ

Wyślij swoje zgłoszenie przez formularz kontaktowy, a jeśli masz dodatkowe pytania – napisz do nas na  kontakt@datalize.pl.

Umów bezpłatną konsultację

Zapisuję się do newslettera!

Uwaga, bardzo ważne!

Potrzebujesz kliknąć przycisk w pierwszej otrzymanej ode mnie wiadomości, by potwierdzić swój adres! Jeśli wiadomość nie przychodzi, sprawdź foldery „spam” i „oferty”.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Natalia Drążek prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Datalize Limited. Twoje dane są przetwarzane przez Administratora w celu wysyłki newslettera. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności – zakładka Newsletter!

Insigne

Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus.

Services

Head Office

Insigne

Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus.

Services

Head Office