business intelligence

Czym jest business intelligence?

Business Intelligence (BI) to proces analizy danych biznesowych, polegający na wykorzystaniu odpowiednich narzędzi do przetworzenia danych i uzyskania z nich wartościowej wiedzy, która usprawnia proces decyzyjny, zwiększa zyski oraz efektywność pracy.

BI w Twojej firmie

Dzięki automatyzacji i możliwości zbierania dużej ilości danych z różnych źródeł, pracownicy oraz właściciele firm mają dostęp do wysokiej jakości analiz i wyników, które mogą nieustannie monitorować.

Zwizualizuj swoje dane

Narzędzia Business Intelligence pozwalają na wizualizacje danych lub przedstawienia graficzne, które pomagają szybciej i łatwiej interpretować wyniki. Pulpity nawigacyjne, interaktywne (klikalne) dashboardy umożliwiają dogłębne wniknięcie w szczegóły, identyfikację trendów i wartości odstających od norm, a nawet zmianę danych, które są przetwarzane lub wykluczane.

Zawsze aktualne dane

Ponadto, przedsiębiorcy zyskują dostęp do aktualnych wyników, po które mogą sięgnąć w każdych warunkach: w biurze, kawiarni czy zaciszu domowym, na laptopie czy smartfonie.

Sprawdź, ile zyskasz

Biorąc pod uwagę ciągle zmieniającą się sytuację na rynku, konkurencję i wymagania klientów, bardzo ważne jest wdrożenie Business Intelligence, które oszczędza czas, zwiększa zarówno efektywność, jak i zyski oraz usprawnia proces decyzyjny.

Jakie korzyści przyniesie Ci wdrożenie Business Intelligence?

W zależności od rodzaju danych oraz grupy odbiorców możesz dostosowywać formy wizualne:

Usprawni pobieranie, integrację, analizę, wizualizację, udostępnianie, korektę, zarządzanie, przetwarzanie danych.

Na ich podstawie będziesz tworzyć i udostępniać przejrzyste raporty, monitorować wskaźniki.

Uzyskasz wgląd w koszty i wydatki stałe, będziesz mieć kontrolę nad zasobami oraz zaplanujesz oszczędności.

Skonsolidujesz informacje spływające z różnych oddziałów.

Będziesz zawsze na bieżąco – dostęp online pozwoli Ci sięgnąć z dowolnego urządzenia, z dowolnego miejsca.

Zaoszczędzisz czas dzięki automatyzacji procesów.

Przedstawisz wyniki za pomocą atrakcyjnej interaktywnej prezentacji.

Korzyści dla wszystkich

Wprowadzeniu BI skorzystają takie działy Twojej organizacji, jak marketing, sprzedaż, finanse, administracja, zakupy, zarządzanie projektami. Zresztą, przekonaj się sam, że wdrożenie BI usprawni procesy w całym przedsiębiorstwie.

Wdrożenie BI to proces

Wprowadzenie BI w Twojej firmie obejmuje:

BI – rozwiązania na miarę Twoich potrzeb

Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Znamy wyzwania, z jakimi borykają się rozmaite działalności czy branże. Wykorzystaj nasz doświadczenie, aby uprościć proces agregowania danych z różnych źródeł, zarządzania nimi oraz prezentacji.

Nie pozwól, aby Twoje dane leżały bezczynnie na półce. Porozmawiajmy. Wspólnie ustalimy potrzeby Twojej organizacji i wypracujemy optymalne rozwiązanie. Współpracując skuteczniej dojdziemy do celu.

Umów bezpłatną konsultację

Zapisuję się do newslettera!

Uwaga, bardzo ważne!

Potrzebujesz kliknąć przycisk w pierwszej otrzymanej ode mnie wiadomości, by potwierdzić swój adres! Jeśli wiadomość nie przychodzi, sprawdź foldery „spam” i „oferty”.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Natalia Drążek prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Datalize Limited. Twoje dane są przetwarzane przez Administratora w celu wysyłki newslettera. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności – zakładka Newsletter!

Insigne

Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus.

Services

Head Office

Insigne

Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus.

Services

Head Office