Architektura danych

czym jest baza danych?

Baza danych to narzędzie do zbierania i porządkowania informacji, które przechowywane są zwykle w systemie komputerowym w formie elektronicznej.

Baza danych umożliwia przechowywanie wszelkiego rodzaju informacji, takich jak informacje o osobach, produktach lub zamówieniach.

czym jest Hurtownia danych (data warehouse)?

To system zarządzania danymi, bieżącymi, jak i historycznymi, pozwalający na ich sprawne przetwarzanie, strukturyzowanie, analizowanie i przechowywanie.

Hurtownie gromadzą duże zbiory z różnych źródeł.

To repozytorium wiedzy całej organizacji, stanowiący podstawę do analizy oraz procesów decyzyjnych.

Twoje korzyści

Architektura danych – zbuduj swoją bazę

Architektura danych wprowadza modele, standardy, procesy zarządzania w gromadzeniu, przechowywaniu, integrowaniu i korzystaniu z danych w Twojej firmie. Innymi słowy, porządkuje chaos.

Rozmiar lub złożoność baz determinuje użycie odpowiednich narzędzi, zgodnie z wymaganiami strategicznymi. Bez względu na rozmiar organizacji wprowadzimy ład. Zapytaj o naszą ofertę.

Umów bezpłatną konsultację

Zapisuję się do newslettera!

Uwaga, bardzo ważne!

Potrzebujesz kliknąć przycisk w pierwszej otrzymanej ode mnie wiadomości, by potwierdzić swój adres! Jeśli wiadomość nie przychodzi, sprawdź foldery „spam” i „oferty”.

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Natalia Drążek prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Datalize Limited. Twoje dane są przetwarzane przez Administratora w celu wysyłki newslettera. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności – zakładka Newsletter!

Insigne

Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus.

Services

Head Office

Insigne

Curabitur non nulla sit amet nisl tempus convallis quis ac lectus.

Services

Head Office